Європейський оборонний фонд

Головна Європейський оборонний фонд

Доповнюючи і посилюючи зусилля держав-членів, Європейський оборонний фонд (англ. EDF) сприяє співробітництву між компаніями та дослідницькими установами всіх розмірів і географічного походження у Союзі в галузі досліджень і розробок найсучасніших і оперативно сумісних оборонних технологій і обладнання. Фонд підтримує конкурентні та спільні проєкти протягом усього циклу досліджень і розробок для більшого впливу на європейський оборонний потенціал і промисловий ландшафт.

Він всіляко заохочує участь малих і середніх підприємств (МСП) у спільних проєктах та сприяє проривним інноваційним рішенням.

EDF передували дві тестові програми з обмеженою тривалістю і бюджетом: Підготовчі дії з оборонних досліджень (англ. PADR) і Європейська програма промислового розвитку (англ. EDIDP).

Для полегшення координації між зацікавленими сторонами, готовності і передбачуваності з роками була опублікована індикативна багаторічна перспектива EDF. Вона містить огляд основних очікуваних результатів за кожною категорією заходів на період 2021-2027 років. Ця багаторічна перспектива може щорічно оновлюватися.

Конкурси проєктних заявок будуть оголошуватися на щорічній основі після прийняття відповідної річної робочої програми.

Дізнатися більше