Підготовка до старту проєкту

Головна Участь Підготовка до старту проєкту

1. Знайдіть відповідний конкурс проєктних заявок

Європейська Комісія та її фінансові структури публікують конкурси проєктних заявок на порталі Funding & Tenders.

  1. Ви можете розпочати пошук з головної сторінки, ввівши різні ключові слова, які найкраще характеризують сферу ваших інтересів, а потім уточнити результати за допомогою подальших фільтрів.
  2. Ви можете розпочати пошук, вибравши одну з програм фінансування ЄС, перелічених на головній сторінці, а потім перейти за допомогою швидких посилань до конкурсів заявок конкретної програми.
  3. Конкурси поділяються на теми, що реалізуються за допомогою різних типів заходів. Виберіть тему, щоб дізнатися більше про знайдену можливість: документи, пов’язані з темою, керівництва та інші інструкції доступні на сторінці теми.
  4. На сайті можна здійснити пошук за конкурсами та тендерами європейських інституцій.

2. Знайдіть партнерів для проєкту (за бажанням)

Ознайомтеся з умовами теми, щоб оцінити партнерство та інші вимоги конкурсу. Щоб опублікувати свій запит на пошук партнерів або пропозицію, виберіть тему на сторінці «Пошук фінансування та тендери» (англ. “Search Funding and Tenders”). Додаткову допомогу можна знайти в розділі «Як це зробити».

Скористайтеся пошуком партнерів, запропонованим на цьому сайті, щоб вибрати організацію на основі її профілю або попередньої участі в проєкті.

3. Створіть обліковий запис EU Login

Кожен користувач повинен мати обліковий запис EU Login для входу на портал. Якщо у вас вже є такий обліковий запис, ви можете використовувати його для будь-якої взаємодії, що підтримується на цьому сайті, від подання заявки до звітування.

Якщо ви ще не маєте облікового запису, вам необхідно створити його, натиснувши на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. В іншому випадку ви отримаєте доступ лише до загальнодоступних послуг сайту (наприклад, пошук можливостей фінансування, читання інструкцій тощо).

Зареєструвати обліковий запис

4. Зареєструвати організацію

Реєстр учасників – це онлайн-інструмент Комісії для реєстрації та управління даними організацій, що беруть участь у програмах ЄС. Він дозволяє послідовно обробляти офіційні дані учасників та уникати багаторазових запитів на введення однієї і тієї ж інформації.

Якщо ви хочете взяти участь у проєктній пропозиції, ваша організація повинна бути зареєстрована і мати 9-значний ідентифікаційний код учасника (англ. PIC). Цей унікальний ідентифікатор вашої організації буде використовуватися Комісією як посилання на неї під час будь-якої взаємодії.

Перевірити, чи ваша організація вже зареєстрована, або зареєструвати її.

5. Подати грантову заявку

Як отримати доступ до системи подання заявок?

Виберіть свою тему і перейдіть до розділу «Подання заявок» на сторінці теми. Переконайтеся, що ви вибрали правильний тип дії, перш ніж почати створювати проєктну пропозицію. Посилання на систему подання заявок доступне, якщо статус конкурсу «відкритий». Необхідно увійти за допомогою вашого облікового запису EU Login.