«Можливості фінансування співробітництва науки та бізнесу у сфері досліджень та інновацій» – анонс круглого столу від НКП «Європейська інноваційна рада та європейські інноваційні екосистеми»
«Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ повідомляє, що 27 листопада 2024 року на базі Національної академії наук України (м. Київ) відбудеться круглий стіл на тему: «Європейська інноваційна рада та європейські інноваційні екосистеми: можливості фінансування співробітництва науки та бізнесу у сфері досліджень та інновацій». Захід організовує національний контактний пункт Програми «Горизонт Європа» за напрямом «Європейська інноваційна рада та європейські інноваційні екосистеми» за участю Національного фонду досліджень України.
Подію реалізують у межах договору між Міністерством освіти і науки України та ДУ «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень Національної Академії наук України» щодо імплементації Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та Програми з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021-2025). Мета – обговорення кроків до більш повного використання інструментів фінансування ЄС для розвитку досліджень та інновацій установами НАН України, МОН України та бізнес-сектором.
Під час круглого столу будуть висвітлені такі теми:
- Виклики співробітництва науки та бізнесу в сфері досліджень та інновацій в умовах європейської інтеграції України:
- Співпраця між ЄС та Україною у сфері досліджень та інновацій – історія успіху в рамках програми «Горизонт Європа».
- Успіхи України на шляху імплементації Європейського дослідницького простору.
- Актуальні відповіді на виклики співробітництва науки та бізнесу в сфері досліджень та інновацій в умовах Європейської інтеграції України.
- Можливості фінансування співробітництва науки та бізнесу в сфері досліджень та інновацій на базі Програми ЄС «Горизонт Європа»:
- Підтримки дослідників та інноваторів у рамках Програми ЄС: механізми «Горизонт Європа».
- Інструменти забезпечення захисту авторських прав в процесах трансферу наукових знань і технологій.
- Досвід НАН України в реалізації рамкових програм Європейського Союзу
- Європейські Інноваційні екосистеми – ефективний інструмент Програми ЄС «Горизонт Європа».
- Пріоритетні сфери участі українських МСП в проєктах «Горизонту Європа».
- Банки ідей та стратегічний запас інновацій суб’єктів господарювання.
Захід розпочнеться об 11:00, реєстрація учасників – о 10:30.
Участь можлива як особисто, так і в онлайн-форматі за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/8615645438?pwd=eHNJMlJFeGxpUnJtM1kra2NLT1hldz09&omn=87801888869
Звертаємо увагу, що долучитися до події можливо за попередньої реєстрації: https://forms.gle/i7RQACDE3ntxjQ6t9