Представниця «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ взяла участь у черговому EIT Jumpstarter Rebuild Ukraine Workshop 2025

Головна Новини Події Представниця «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ взяла участь у черговому EIT Jumpstarter Rebuild Ukraine Workshop 2025

29 березня відбувся черговий воркшоп із серії EIT Jumpstarter Rebuild Ukraine у 2025 році. Подію запроваджено Європейським інститутом інновацій і технологій EIT Сommunity RIS Hub на базі програми EIT Jumpstarter. Представники відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ другий рік поспіль долучаються до участі у ролі спікерів. Цього разу Наталія Діденко, заступниця начальника відділу, презентувала шляхи доступу до європейських фондів для вітчизняних стартапів.

Спікерка детально розповіла учасникам про можливості європейського фінансування для стартапів, зокрема у межах Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа». Так, вона інформувала, як українським стартапам отримати доступ до проєктів Програми, окремо виділивши гранти у розрізі Європейської інноваційної ради. Також Наталія Діденко представила шляхи інтеграції до європейської інноваційної екосистеми.

Крім того, під час заходів учасники працюють над розвитком своїх інноваційних ідей за методологією EIT Jumpstarter; отримують інструменти, ідеї та знання, як перетворити свої стартап-мрії на реальність; мають можливість поспілкуватися з експертами для отримання відповідей на ключові питання щодо бізнес-моделі та стратегії та найголовніше – стати учасником Pre-Acceleration програми EIT Jumpstarter, яка триває 8 місяців. Ці воркшопи відбуваються у змішаному форматі, що дає можливість залучити якомога більше зацікавлених осіб як особисто, так і в онлайн-форматі.

Серія воркшопів EIT Jumpstarter Rebuild Ukraine розроблена для українських підприємців-початківців із інноваційними бізнес-ідеями, студентів, які цікавляться стартапами та хочуть перетворити свої ідеї на реальний бізнес, дослідників із перспективними науковими розробками та є частиною проєкту Seeds of Bravery, що фінансується Європейським Союзом у рамках Європейської інноваційної ради для підтримки українських технологічних стартапів та їхнього зближення з ЄС. Бюджет проєкту становить 20 млн євро.