Робочий візит команди «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ до Брюсселя

Головна Офіс Горизонт Європа в Україні Календар подій Робочий візит команди «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ до Брюсселя
25.06.2024

25-27 червня 2024 року команда «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ перебувала з робочим візитом у столиці Європейського Союзу – Брюсселі.

25 червня фахівці мали низку зустрічей і заходів, важливих для подальшого розвитку й інтеграції вітчизняної дослідницької та інноваційної інфраструктури до Європейського дослідницького простору.

Українська делегація відвідала Генеральний директорат із досліджень та інновацій Європейської комісії (Directorate-general for Research and Innovation of the European Commission). Фахівці Офісу розповіли про свою діяльність із моменту офіційного відкриття, мету та плани на майбутнє з метою збільшення обізнаності про можливості Програми «Горизонт Європа» для українських дослідників та інноваторів. Також сторони обговорили важливі спільні питання, які слід вирішувати разом.

Детальніше про цю зустріч

Того ж дня, 25 червня, українська делегація взяла участь в інформаційно-дискусійному заході, присвяченому питанню ролі представництв Європейського Союзу в наступній Рамковій програмі та огляду майбутніх місій 10-ї Рамкової програми ЄС.

Детальніше про цей захід

Ці зустрічі відбулися на тлі переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС, які стартували напередодні в Люксембургу на щорічній міжурядовій конференції.