Анонс вебінару «Програма «Горизонт Європа» для українського бізнесу»

Головна Новини Події Анонс вебінару «Програма «Горизонт Європа» для українського бізнесу»

«Офісу Горизонт Європа в Україні» інформує, що 11 квітня відбудеться вебінар на тему: «Програма «Горизонт Європа» для українського бізнесу». Захід організовано для представників малих та середніх підприємств України, які цікавляться участю в Програмі «Горизонт Європа».

Учасники отримають глибше розуміння Програми «Горизонт Європа», можливості та переваги для вітчизняних науковців і підприємців, дізнаються, як взяти участь у консорціумах, як ефективно підготувати та подати заявку на конкурс, який коефіцієнт успішності можна досягти в кожному конкурсі, а також отримають поради від експерта з практичного досвіду.

Вебінар відбудеться з 11:00 до 12:00. У програмі:

11:00-11:10 – «Офіс Горизонт Європа в Україні» та майбутні можливості для українських учасників (Ігор ТАРАНОВ, керівник «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ).

11:10-11:25 – Правила та особливості створення консорціуму: загальні юридичні аспекти Програми «Горизонт Європа» (Юлія РЕМІНСЬКА, головна спеціалістка «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ).

11:25-11:40 – Практичні аспекти участі у Програмі «Горизонт Європа» (Олександр МОІСЕЄВ, головний спеціаліст «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ).

11:40-12:00 – Можливості для бізнесу Програми «Горизонт Європа» (Максим КОЛІСНИК, головний спеціаліст «Офісу Горизонт Європа в Україні» НФДУ).

Організаторами події є компанія «Соціальний консалтинг «Параграф» та ТОВ «Кроу Михайленко».

Формат проведення: онлайн, за попередньою реєстрацією.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до заходу й отримати вичерпну інформацію про Рамкову програму Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»!