Зустріч з представниками ІФНУНГ

Головна Новини Події Зустріч з представниками ІФНУНГ

Курс українських вишів на інтеграцію до європейського дослідницького простору: фахівці Офісу зустрілися з представниками ІФНУНГ.

22 лютого 2024 року «Офіс Горизонт Європа в Україні» з робочим візитом відвідали представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНУНГ). Ректор університету, доктор технічних наук, професор Ігор Чудик, проректор із наукової роботи, доктор технічних наук, професор Олександр Кондрат та провідна фахівчиня центру міжнародного співробітництва університету Тетяна Попова цікавилися аспектами Рамкової програми «Горизонт Європа» та можливістю співпраці з Офісом.

Навчальний заклад в останні роки тримає курс на інтеграцію до європейського дослідницького простору, тому представники ІФНУНГ вбачають у Програмі «Горизонт Європа» значні можливості для своїх науковців. На сьогодні виш уже виграв декілька грантів, зокрема, від Національного фонду досліджень України. Проте участь у Програмі дасть як додаткове джерело отримання фінансування на потреби вчених, дослідників та інноваторів, так і можливість налагодження й розвитку ефективної міжнародної співпраці завдяки пошуку партнерів проєктів. Ректор університету підкреслив, що дослідницька інфраструктура консорціумів, створених у рамках Програми «Горизонт Європа», є важливим ключовим елементом для досягнення мети та цілей, зокрема, інноваційних проєктів.

Ігор Чудик запросив команду «Офісу Горизонт Європа в Україні» відвідати ІФНУНГ та на його базі провести інформаційний захід для всіх зацікавлених в участі у Програмі. Серед іншого, особливий запит є на тренінгову підготовку фахівців щодо успішного написання конкурсних заявок, пошуку партнерів, а також щодо інформування за окремими тематичними напрямами. У підсумку сторони домовилися в подальшому тісно й активно співпрацювати.

Довідково.
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу – єдиний в Україні заклад вищої освіти IV рівня акредитації нафтогазового профілю. Заклад серед перших в Україні організував свою діяльність згідно з міжнародними стандартами та отримав офіційне визнання того, що його наукова діяльність та послуги у сфері освіти відповідають міжнародним стандартам.

У виші постійно ведеться робота над зміцненням матеріально-технічної бази, відкриваються численні науково-дослідні лабораторії, поглиблюється співпраця з великими виробничими підприємствами України та світу. Основний напрям наукової діяльності учених ІФНТУНГ – це розроблення та удосконалення технологій і технічних засобів інтенсифікації процесів розвідки, буріння, видобутку, транспорту та зберігання нафти і газу, розробки технологій альтернативних джерел енергії.