Анонс навчально-практичного та інформаційного заходу у Хмельницькому

Головна Новини Корисна інформація Анонс навчально-практичного та інформаційного заходу у Хмельницькому

«Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ інформує, що 07 червня у місті Хмельницький на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбудеться навчально-практичний та інформаційний захід «Грантові можливості Національного фонду досліджень України та інструменти підтримки в рамках Програми “Горизонт Європа”».

Подію організовано для представників закладів вищої освіти, наукових установ, малого та середнього бізнесу, громадських організацій та всіх, хто цікавиться можливостями від Національного фонду досліджень України та Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Захід проведуть з 10:00 до 18:00 за київським часом у гібридному форматі: участь можлива як особисто, так і онлайн.

 

Попередня програма:

9:15-9:55 – реєстрація учасників.

10:00-10:20 – урочисте відкриття.

10:20-12:30 – робоча частина І (загальний огляд порталу Funding and Tenders Portal та окремі аспекти підготовки проєктних пропозицій; можливості для українських дослідників у програмному компоненті «Дії Марії Склодовської-Кюрі»; фінансові питання участі у Програмі «Горизонт Європа»; грантові можливості для бізнесу).

12:30-13:30 – перерва.

14:00-16:30 – робоча частина ІІ (практичний екскурс порталом Funding and Tenders; майстер-клас розбору конкурсу в рамках Програми «Горизонт Європа»; загальні аспекти організації і проведення конкурсів НФДУ; здійснення організаційного і технічного забезпечення грантової підтримки проєктів конкурсів НФДУ та контроль за їх виконанням; юридичні аспекти одержання грантової підтримки НФДУ).

16:30-17:10 – сесія «Питання-відповіді».

17:10-17:45 – нетворкінг (щодо практичних питань грантового менеджменту).

17:45-18:00 – підсумки та завершення заходу.

 

Наголошуємо: кількість місць обмежена, тож долучитися можливо лише, заповнивши реєстраційну форму. Детальну інформацію з програмою та адресою, де відбудеться подія, учасникам буде надіслано після реєстрації.

Важливо! Реєстрація відкрита до 05 червня 15:00 за київським часом.